Andrzej Kuciński

O mnie

Drodzy uczniowie, rodzice i ...

Zostałem nauczycielem od 1 września 1982 roku. Początkowo uczyłem w Szkole Podstawowej w Morawach, a po służbie wojskowej trafiłem do Szkoły Podstawowej w Wyszynach Kościelnych. Ukończyłem Wyzszą Szkołę Pedagogiczną w Olsztynie na kierunku Wychowanie Techniczne specjalność nauczycielska ze stopniem magister z przygotowaniem pedagogicznym. W 1999 roku podjąłem studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim na Wydziale Pedagogiki o kierunku Aktywizujące metody nauczania. W następnym roku ukończyłem kwalifikacyjny kurs dla nauczycieli zarządzających oświatą w Ciechanowie.W 2001 ukończyłem Podyplomowe Studia na kierunku Informatyka w PWSW im. Pawła Włodkowica w Płocku, w 2018 ukończyłem studia podyplomowe z historii rownież na PWSW w Płocku.