Dominika Nagalska

O mnie

Jestem nauczycielką z 21-letnim stażem pracy. W 2001 roku ukończyłam Kolegium Nauczycielskie w Ciechanowie, specjalność: matematyka z informatyką. W tym samym roku od 1 września 2001 roku rozpoczęłam pracę jako nauczycielka matematyki w Szkole Podstawowej w Wyszynach Kościelnych. W 2002 roku powierzona mi została funkcja wychowawcy klasowego. Praca z dziećmi w szkole dała mi ogromną satysfakcję i stworzyła wiele możliwości rozwoju. W 2003 roku ukończyłam 2-letnie uzupełniające studia wyższe na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie i uzyskałam tytuł magistra. W listopadzie 2006 roku ukończyłam studia podyplomowe „Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych” również w Olsztynie. W ramach doskonalenia kompetencji zawodowych w czerwcu 2009  ukończyłam kurs kwalifikacyjny zorganizowany przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli - Wydział w Ciechanowie i uzyskałam kwalifikacje do prowadzenia zajęć edukacyjnych „Wychowanie do życia w rodzinie” w nauczaniu szkolnym. Od września 2009 roku zdobywam nowe doświadczenia jako nauczyciel WDŻ. W lipcu 2010  roku ukończyłam naukę w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku na studiach podyplomowych „Muzyka. Historia muzyki”. W czerwcu 2019 roku uzyskałam kwalifikacje do  prowadzenia zajęć z doradztwa zawodowego.

Obecnie uczę matematyki oraz prowadzę zajęcia z doradztwa zawodowego oraz WDŻ. Jestem wychowawcą klasy VII.