Konkurs plastyczny 2015

Regulamin Konkursu Plastycznego

"Mój ulubiony bohater literacki"

1. Organizatorem Konkursu jest biblioteka szkolna w Wyszynach Kościelnych.
  2. Konkurs ma na celu popularyzację czytania wśród uczniów, rozwijanie wrażliwości twórczej, odkrywanie i promowanie uzdolnień plastycznych wśród dzieci.
  3. Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Wyszynach Kościelnych
  4. Uczestnik konkursu wykonuje jedną pracę plastyczną pt. "Mój ulubiony bohater literacki".
  5. Prace zgłoszone do konkursu mogą być wykonane różnorodnymi technikami plastycznymi: np. akwarela, tempera, pastele, wydzieranki, collage oraz dowolne techniki graficzne (za wyjątkiem prac przestrzennych i z użyciem materiałów takich jak: piasek, liście, ryż itp.).
  6. Format prac nie może być większy niż kartka z dużego bloku rysunkowego (A3).
  7. Każdą pracę na odwrotnej stronie należy opatrzyć metryczką, zawierającą następujące dane: imię i nazwisko autora, klasę.
  8. Rodzice albo prawni opiekunowie uczestników wypełniają oświadczenie o wyrażeniu zgody na wzięcie przez dziecko udziału w konkursie i przetwarzanie jego danych osobowych przez organizatora konkursu (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 27 sierpnia 1997 r. Dz. U. 1997, nr 133, poz. 833, z późn. zm.)
  9. Prace konkursowe należy złożyć do pań D. Nagalskiej lub E. Kowalskiej do dnia 16 listopada 2015r.
  10. Oceny prac dokona Jury powołane przez organizatora.
  11. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do nieodpłatnej publikacji.
  12. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi pod koniec listopada 2015r.
  13. Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną wyeksponowane w Szkole Podstawowej w Wyszynach Kościelnych oraz w Bibliotece Publicznej w Stupsku.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!